Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1333
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Mishi dziękuję, nie trzeba, są proste, tylko o niektórych juz pisałam = będzie trudniej co nowego wymyślić, a po drugie dziwne frazy do wciśnięcia, ale da się zrobić.

A tak poza tym, zmusiłam się jednak by wyjśc po leki dla Babci, bo były zamawiane w aptece w Silesii, przy okazji weszłam do Empiku, a tam trafiłam na kalendarz dzienny z 365 poradami na cały 213 rok. Na chybił trafił przeczytałam byle jakie 3. No trafiłam lepiej niż w ciasteczkach z wróżbami Duży uśmiech

1. Pokochaj książki, dzięki nim nigdy nie będziesz sama.
2. To mnie zabiło Duży uśmiech Wyjdź za kogoś, kto ma więcej książek od Ciebie
3. To już mistrzostwo, zaczełam się śmiać, na pół Empika Duży uśmiech

Zawsze miej przy sobie znaczek, nigdy nie wiadomo, kiedy natrafisz na idealną pocztówkę, którą będziesz mógł wysłać przyjacielowi SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy

Są fantastyczne! Były tam setki innych, np, w rodzaju: mów swoim dzieciom, że je kochasz, więc te by w ogole do mnie nie pasowały, a tu proszę, trzy jak znalazł!

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-16-2012 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-16-2012 03:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS