Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
zylia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 590
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #1341
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(11-17-2012 12:52 PM)stalowamagnolia napisał(a):  A mnie sąsiad wkurza. Jak nie ma rodziców to musi się chwalić jakie ma podbicie basów. Raz mocniej, raz lżej, ale zawsze... Ściana Jak mu to się zdarza po 22 i chcę go z deka ochrzanić i dzwonię do niego to wyłącza granie, ale drzwi nie otwiera Zły Normalnie to go widzę z 2x do roku, z sąsiadami też nie po drodze. Nie mam zwyczaju chodzić do nich, ale w końcu wpadnę na kawkę porozmawiać o synku.

Ja tak miałam 24/7 przez kilka lat... Mój brat też się lubił chwalić sprzętem (a miał naprawdę porządny, bo ojciec kiedyś klub prowadził, więc to nie były głośniki jak na mieszkanie). Także rozumiem Twój ból ;x
Na szczęście od tego roku akademickiego brat się wyniósł do Wrocławia, uff...


A ja za to dzisiaj tryskam pozytywną energią! Anioł
Nareszcie! Strasznie mi brakowało tego uczucia w takiej właśnie formie... Ostatnio byłam głównie w takim typowo jesiennym nastroju. A dzisiaj znów latam!
I strasznie mnie cieszy że w poniedziałek idziemy ze znajomymi do kina na Samsarę Uśmiech Któryś z chłopaków polecał tutaj ten film, jeśli dobrze pamiętam to Draakhan?
11-17-2012 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - zylia - 11-17-2012 09:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS