Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #1344
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Najbardziej Carcassonne, najlepiej z masą dodatków (mam wszystkie możliwe) i z masą złośliwych znajomych, którzy dadzą popalić w tej grze Diabeł

A dalej:
- Gra o Tron - koniecznie w nowej edycji, świetna gra strategiczna, bardzo dobrze wyrównana i baaardzo w klimacie
- Neuroshima Hex - rewelacyjna strategia w klimatach postapokaliptycznych
- Munchkin - świetna niekolekcjonerska (to dla mnie atut, nie przepadam za kolekcjonerskimi) karcianka z masą dodatków parodiująca poważne RPG-i i nadająca się rewelacyjnie do wyśmiania się na imprezach
- K2 - kolejna ciekawa strategia tym razem polegająca na zdobyciu szczytu K2 i... przeżyciu po zdobyciu Duży uśmiech.

To najważniejsze z mojej kolekcji. Wszystko co mam w domu na własność jest tutaj

Z tych, których jeszcze nie posiadam, a spodobały mi się po kilku grach w nie, to:
- Ticket to Ride
- Kolejka (IPN)

Po wczorajszym dniu napaliłem się jeszcze na:
- 7 cudów świata
- Dixit
- Drako
- Labirynth
- Bang!

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
11-18-2012 07:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 11-18-2012 07:48 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS