Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #1349
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(11-18-2012 07:32 PM)nemezis871 napisał(a):  Bartku, widzę, że mielieśmy podobny wieczór. Wczoraj pół wieczora trzaskaliśmy w Dixit z kuzynką chłopaka i jej mężczyzną Oczko Rewelacyjna gra Serce A te przepiękne karty!
Tak, ta gra była zdecydowanie odkryciem wczorajszego dnia dla mnie. Jeszcze nie miałem okazji grać wcześniej w gry w takim klimacie. I to właśnie klimat tej gry mnie tak zachwycił. Robi się tak bajkowo, nietypowo, leniwie, tak jakby się przenosiło do zupełnie innego świata dzięki wymyślaniu skojarzeń do ilustracji.

Jedna z osób, którą poznałem przy okazji tej gry opowiadała, że Dixit świetnie sprawdza się na koniec imprezy, kiedy nikomu już się nic nie chce, nikt nie ma na nic siły, a jak się rzuci tę grę, to to jest ten moment, kiedy nastrój gry wszystkim się udziela i podpasowuje w stan, w jakim się znajdują. Ponoć niejednokrotnie mu się zdarzało, że nawet po tym, jak już było wiadomo, kto wygrał, ludzie dalej sobie grali, już nie na punkty, tylko tak o, po prostu, żeby sobie pograć.

(11-18-2012 07:32 PM)nemezis871 napisał(a):  O widzę, że masz Jengę! Też lubię!
Pamiętam jedną imprezę Sylwestrową, gdy gra stała się hitem grubo po północy, jak już wszystkim procenty żwawo krążyły w żyłach. Wzięło nas na robienie cudów z tą grą i ogólnie wydurnianie się przy niej. Czy udało Ci się kiedyś po pijanemu wyciągnąć ten jeden jedyny klocek z najniższego poziomu, na którym stoi cała wieża? Mi tak Duży uśmiech.

A po dzisiejszym, drugim dniu festiwalowym, kolejne dwie gry trafiają na listę "must have": Wiochmen i Świat Dysku - Ankh Morpork.

I jeszcze się pochwalę, że udało mi się dojść do półfinału turnieju w Carcassonne i do domu wróciłem z nagrodą w postaci nowego dodatku do tej gry Duży uśmiech.

Weekend był rewelacyjny i minął mi jak z wiochmeńskiego bata strzelił Duży uśmiech.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
11-18-2012 10:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 11-18-2012 10:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS