Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #1363
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(11-20-2012 12:08 PM)nemezis871 napisał(a):  Prawdę mówiąc chciałabym mieć taki dylemat Agato, w miejscu, którego nie lubię z moim i dobrze zarabiać czy tam gdzie chcę i ledwo ciągnąć. Ja nie mam alternatywy, więc z pocałowaniem w rączkę brałabym tę pracę z myślą, że jeśli naprawdę mi się nie spodoba, to się wyprowadzę, zwłaszcza, że Krzysiek też jak mówisz chce wrócić. Gdyby on nie chciał, a Ty tak, byłoby gorzej.
Poza tym wszędzie są ludzie, może właśnie dopiero musicie poznać wspaniałych przyjaciół i odkryć klimat nadmorski? Oczko Zresztą, przyznaj, że po prostu Katowice są fajniejszym miejscem wypadowym na wycieczki i polskie i zagraniczne i o to chodzi Oczko Żartuje. Rozumiem, że znajomi i klimat to wiele, ale tym nie będziesz żyła całe życie niestety Zdezorientowany

A poza tym nie wiem co to takiego jest, że ludzie znad morza, ktorych znam, przyjeżdżając tutaj chcą tu zostać. Nigdy nie widziałam w Ślasku nic szczególnego, może dlatego, że mieszkam tu od lat, porównania nie mam. Ale mam np. koleżankę z Półwyspu Helskiego, początkowo strasznie tęskniła do domu, chciała wracać, teraz tak wrosła, że najchętniej by chyba przeprowadziła rodziców i jedną przyjaciółkę tutaj, bo tu jej po prostu dobrze. Chyba w ogóle rzadko kto z moich znajomych przyjezdnych wrócił w swoje rodzinne strony.


Martina - spokojnie, dam radę. Na którego to dokładnie chcesz mieć?

Nemezis - ja też nie mam porównania i szczerze mówiąc marzy mi się jakś wyjazd daleko stąd,ale obiecałam sobie,że w końcu skończe studia i nie będe pracować bylegdzie za bylejakie pieniadzeO matko
a na mniejscu Pasażerki brałabym Gdańsk,bo w Katowicach jest naprawdę mało ofert w porównaniu np do Warszawy,Krakowa itp...
11-20-2012 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 11-20-2012 01:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS