Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #1378
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(11-23-2012 07:19 PM)zielonakredka napisał(a):  eh, a ja mam problem ogromny.
wybieram się na koncert do Kato (jakieś 6 godzin pociągiem od mojej wsi) 7 grudnia. spoko, mam po dwie nieobecności na niektórych zajęciach, ale ta jedna dodatkowa jakoś bardzo nie zaszkodziłaby jeśli poszłabym do 'ćwiczeniowców' i powiedziała wprost, szczerze, że nie mogłam być bo pojechałam na koncert.
tylko, że zespół ogłosił dodatkowy koncert. 5 dni po pierwszym występie będzie następny.
i to się wiąże z dodatkowymi nieobecnościami.
eh.
i nie wiem co mam robić. bilet już mam na jeden koncert. na drugi chciałam kupić... :C
może jak pójdę pogadam szczerze, że to najważniejsze dni w moim życiu, że nie mogłam tego opuścić i w ogóle, może jak będę zaliczać wszystkie kolosy to jakoś mi to odpuszczą...

nikt nie zna Twoich prowadzących lepiej niż Ty sama,więc nie wiem jak to rozegrać. Ja bym powiedziała wprost a później wysłała mailem wszystkie zaległości,ale nigdy nie byłam na teoretycznym kierunku,więc nie wiem jak u was wyglądają zaliczenia. Kolega z filologii germańskiej za to nie mógł sobie pozwolić na prawie żadną nieobecność,tak dużo mieli materiału,więc to też od tego zależy,jak się nie zgodzą,to chociaż zaliczysz 1 koncert Oczko
11-23-2012 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 11-23-2012 11:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS