Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1379
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Bardzo, ale to bardzo mnie cieszy, że skończyłam gigantyczne zlecenie Zawstydzony Siedziałam nad nim od czwartku po kilka godzin dziennie O matko 80 tekstów o jakich pierdołach typu ocieplania domu, aranżacjan wnętrz, łazienek, zabezpieczenia domu, wentylacja, a nawet stolarstwo O matko Taa, ja i stolarstwo O matko Mam mózg totalnie zlasowany. W sumie czeka już kolejne, ale w porównaniu do tego jest niewielkie, skonczę je jutro w jeden dzień i końcu od 10 dni koniec pisania na kilka dni Serce

I cieszy mnie też to, że udało nam się znaleźć pomoc dla Babci, a to i tak tylko dlatego, że pewien lekarz jest znajomym taty Niezdecydowany Polecił nam pójść do pewnego stowarzyszenia, które prowdzi hospicja ,,dzienne" czy jak się to zwie. W każdym razie są to lekarze, którzy dobrowolni przyjeżdżają do chorych z rakiem i innymi paskudztwami, którym już nikt nie chce pomagać (k***a jak tylko słyszą, że Babcia m guza, to tylko odsyłają do kogo inne, nawet pogotowie nie chciało w nocy przyjechać Zły a ona po prostu nie przyjmuje dobrze leków doustnych, po tych dożylnych, nawet zwykłym Ketonalu czuje się dobrze, ale to za duży problem, niech już umiera, skoro ma 70 lat, nie?!). Mają przyjechać po 12:00. Boże, strasznie mnie to cieszy, bo wszyscy się niesamowicie męczymy. Ona, a my psychnicznie też, bo nie wiadomo było jak jej pomóc. Nie mówiac o tym, że idzie się wykonczyć też fizycznie, bo nocami jęczy z bólu, tak, że nikt nie śpi. Więc mam nadzieję, że chociaż ulżą jej w cierpieniu Huh

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-27-2012 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-27-2012 11:57 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS