Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1387
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Jak dobrze pójdzie to od czwartku będę udzielać korepetycji dziewczynie z trzeciej klasy gimnazjum - przygotowanie bieżące i do egzminu końcowego. Wprawdzie na drugim końcu Katowic - na Brynowie, ale odpowiednio doliczyłam z dojazd.

A pod tym: ,,jak dobrze pójdzie" kryje się to, że dziewczyna do mnie zadzwoni. Bo zadzwonił do mnie jej ojciec. Rozumiem oczywiście, że o 11:00 porządne dziecko jest w szkole i, że to rodzice wydają kasę na korepetytorów i oni się z nimi umawiają, ale ostrożności nigdy nie za wiele i zgodziłam się, ale oczywiście poprosiłam, by do mnie córka po południu zadzwoniła. Oficjalnie po to, by się z nią dogadać, co chce omawiać na pierwszych zajęciach, a nieoficjalnie również po to, by się przekonać, że pod wskazanym adresem w ogóle mieszka jakaś młoda dziewczyna, a nie jakiś zbokol. Poza tym mam zamiar się z nią umówić, by mnie odebrała z przystanku, będzie mi raźniej, niż wchodzić do obcego domu samej. Mówcie, że jestem nadwrażliwa, ale różne palanty chodzą po świecie. Wprawdzie wątpię, by ryzykował aż tak, podając pełny adres, no, ale.. lepiej dmuchać na zimne Uśmiech

Byłoby super jakby się faktycznie zdecydowała na korki ze dwa razy w tygodniu, to by oznaczało kolejne 2 - 2,5 stówki na miesiąc Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
12-04-2012 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 12-04-2012 12:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS