Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #1394
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ja w tym roku byłem chyba cholernie niegrzeczny. Jak forumowe (inny portal ofkors) mikołajki nie wychodzą, to te szkolne i rodzinne też. O matko Wiem, ze narzekanie w tych kwestiach jest rzeczą bardzo niestosowną, ale gdy starasz się, by drugiej osobie znaleźć coś, co się spodoba, a sam dostajesz prezent zrobiony taki, by "byle był' no to jak tu się nie burzyć? Jak można kupić komuś kalendarz na 2013, skoro wie się, ze ta osoba już ma- TAKI SAM. O matko "A no proszę, wiedziałem/am, ze gdzieś go widziałem/am, myślałem/am, że taki chcesz! To sprzedaj go na allegro.". O matko Albo słodycze. Osoba, która mnie wylosowała wiedziała, ze nie mogę ich jeść, ale musiała mi je dać. Bo to zawsze jest jakieś rozwiązanie....

Uwaga, otwieram nowy interes, od dziś sprzedaję używane (nie przeze mnie) prezenty! Cyklop

Nie chodzi oto, ze chcę dostawać jakieś cuda, po prostu liczę na to, ze osoba chociaż z deka przejmie się prezentem, a nie zrobi wszystko na "odwal się". I odechciewa mi się tej całej zabawy. Choć magia polega na dawaniu, a nie dostawaniu to nadal to nie to samo.

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
12-10-2012 12:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 12-10-2012 12:52 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS