Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #1401
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
widzę,że nie tylko mnie frustrowały klasowe mikołajki Oczko
pamiętam jak w liceum (miałam jedną klasę przez 6 lat) wylosowała mnie dziewczyna,która do nikogo się nie odzywała (w sensie,nie,że była nieśmiała tylko po prostu w ogóle się nie odzywała,nawet do nauczycieli),a ja wylosowałam ją (tzn.ja byłam chora i tylko ona została,gdy wszyscy się wymienili losami),a,że miało być 10 zł,więc stwierdziłam,że skoro jej w sumie nie znam po tych 6 latach to kupie jej jakąś dobrą czekoladę (bo w sumie co innego za tą kwotę kupię,nie ma dużo opcji). Szkoda tylko,że ona mi nic nie kupiła (ani nawet nie zrobiła czegoś symbolicznego,zresztą nie znała mnie na tyle,żeby wiedzieć,że nie lubie "home madów" i wolę dostać coś praktycznego),no i sama zjadłam tą swoją czekoladę,bo nie przyszła i nawet nie powiedziała,że sorryO matko (miała też zwyczaj nieprzychodzić na klasowe wycieczki,za które zapłaciła, cały autokar czekał na nią godzinę albo dłużej,ale jednak myślałam,że może mnie miło zaskoczycO matko),a kolega na te same mikołajki dostał....mydło i dezodorant,widzę,że Nemezis została obdarowana podobnie hahaSzczęśliwyCyklop
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2012 11:37 AM przez pro-et-contra.)
12-10-2012 11:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 12-10-2012 11:36 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS