Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1431
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Agata, gratki Uśmiech Ja dostałam pieniądze, które Babcia z Dziadkiem dla mnie odkładali i niewielką część chcę wydać a odnowienie kilku jazd i egzamin, ta teoria też mnie doprowadza do rozpaczy O matko Resztę już przeznaczyłam na depozyt, by sobie urosło, na ślub się przyda. Kochani Dziadkowie pamiętali o wszystkich swoich wnukach, oczywiście oddałabym wszystko, a nawet dopłaciła, by mogli być na moim ślubie, ale na pewno będę pamiętać o tym, co im zawdzięczam.

No i tak poruszając się w tych tematach: trzy tygodnie temu aktywowałam sobie konto oszczędnościowe w banku i zleciłam ponowne wydanie karty płatniczej - oczywiście poinformowali mnie, że opłaty za kartę nie są naliczane powyżej transakcji 100 zł, a oprocentowanie na OKO jest takie, a nie inne. Kilka dni później podwyższyli limit transakcji na karcie do 200 (nie robię aż takich zakupów na miesiąc, a jeśli już to za pomocą allegro, a to się nie liczy), a teraz jeszcze obniżają stopę oprocentowania o 0,35% niby to niedużo, ale kurczę, nie powiedzą oczywiście wcześniej, po co, a z pewnością musieli już wiedzieć o wprowadzanych zmianach. Może bym się zastanowiła i przeniosła konto do innego banku prawda? Nie ma co, niedawno pochwaliłam ING w rozmowie z koleżanką, że jestem z nich zadowolona, to mam, w trzy tygodnie dwie niezbyt miłe zmiany, które jakby nie było, dadzą mi po kieszeni. Nie znoszę banków, ale trudno, teraz już po prostu trzeba mieć konto bankowe.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
12-19-2012 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 12-19-2012 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS