Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #1465
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Dzisiaj chyba z 4 ciasta już zrobiłem. Pierwszy raz wyszła mi Karpatka [pajac]

A tak w ogóle to jestem z deka załamany atmosferą w domu, bo zrobiłem coś co uważałem za słuszne, a teraz... to już sam nie wiem. Moja mama jako jedyna pali papierosy. Razem z tatą nie lubimy tego dymu (gdy czuję nikotynę w powietrzu to od razu robi mi się niedobrze, ale jakoś to zniosę, nie to co tata, gdyż jest bardzo na to "uczulony" ). Mama obiecała tacie, ze nie będzie palić w domu, tylko na balkonie. Od ok. miesiąca codziennie czuć nikotynę w domu (podczas, gdy tat jest w pracy, a ja właśnie wracam ze szkoły). No i że tak to ujmę... nie wytrzymałem i powiedziałem o tym tacie.

Teraz mama jest na mnie obrażona, mówi do mnie jakoś tak bez uczuciowo. Huh W końcu została złamana obietnica, ale teraz to ja czuję się winny... Starałem się jakoś wytłumaczyć mamie, ze jak pali w domu to przecież to wszystko zostaje w powietrzu, osiada na meblach, owocach w kuchni itp. itd., ale większość mych wyznań traktuje chyba jak atak. Niezdecydowany

No i ta cała atmosfera świąteczna idzie w....

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
12-23-2012 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 12-23-2012 12:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS