Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Draakhan Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 11
Post: #1468
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(12-23-2012 12:10 AM)Maxus napisał(a):  Od ok. miesiąca codziennie czuć nikotynę w domu (podczas, gdy tat jest w pracy, a ja właśnie wracam ze szkoły). No i że tak to ujmę... nie wytrzymałem i powiedziałem o tym tacie.

Teraz mama jest na mnie obrażona, mówi do mnie jakoś tak bez uczuciowo. Huh W końcu została złamana obietnica, ale teraz to ja czuję się winny... Starałem się jakoś wytłumaczyć mamie, ze jak pali w domu to przecież to wszystko zostaje w powietrzu, osiada na meblach, owocach w kuchni itp. itd., ale większość mych wyznań traktuje chyba jak atak. Niezdecydowany

To, że powiedziałeś o tym tacie jest ok. Nie powinieneś się czuć winny z tego powodu, że powiedziałeś głośno o czymś, co Ci przeszkadza, że Ci przeszkadza i że macie jej obydwaj za złe złamanie obietnicy. To, że Twoja mama jest teraz obrażona - no cóż, nie każdy potrafi przyjąć na klatę to, że złamał obietnicę i jeszcze się do tego przyznać przed sobą i innymi. Obrażanie się na kogoś, kto głośno o czymś niewygodnym powiedział, jest po prostu mechanizmem obronnym. Ale to, że ktoś taki mechanizm stosuje, to nie oznacza, że należy się czuć winnym z tego powodu. Keep on doing! Oczko

A tak nawiasem mówiąc, próbowaliście może przerzucić mamę na papierosa elektronicznego? Dużo mniej uciążliwe dla otoczenia, w dłuższym rozrachunku tańsze, nie powinno nikomu przeszkadzać palenie w środku, a z rozmów ze znajomymi palaczami słyszałem, że jest całkiem niezłym substytutem.

PC profilOtrzymaneDarmowa wymiana książkami i filmami
12-23-2012 07:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 12-23-2012 07:24 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS