Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1473
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Maxus, dobrze zrobiłeśi i moim zdanime powinniście być jeszcze bardziej stanowczy! Póki Twoja Mama jest jeszcze dość Młoda ma szansę rzucić palenie i w miarę zregenerować płuca, oczyścić je. Gdy rzuci palenie po 40 latach palenia może być po prostu za późno Huh Wiem o czym mówię, dwoje moich dziadków dwa lata pod rząd zmarło na raka płuc, bo palili po 40 lat. Rzucili, ale już mieli zbyt zniszczone płuca Smutny

Musicie coś wymyślić, by Twoja Mama przestała palić Zdezorientowany póki ma szansę, by to nie wpłynęło bardzo na jej zdrowie. Wiem, że to brzmi okropnie, kiedy mówię o śmierci dziadków, ale właśnie z tego powodu umarli Smutny Ja po prostu ZABRANIAM palić w moim otoczeniu, jeśli ktoś tego nie szanuje, po prostu nie utrzymuję z nim kontaktów. Mam astmę i dziedziczne ryzyko zachorowania na raka płuc, które przy astmie jest jeszcze bardziej prawdopodobne, nie pozwolę nikomu, by mnie zatruwał. Może własnie powinieneś być brutalny i zapytać Mamę czy życzy Ci powolnej i niemiłej śmierci za dziesiątki lat? Bo palenie bierne jest jeszcze gorsze od palenia czynnego, nie mówiąc o losie, który gotuje sama sobie... nie chcę nawet pisać o tych męczarniach....

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
12-23-2012 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 12-23-2012 02:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS