Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1475
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
A w ogóle to Wam nie powiedziałam, że dzisiaj się spełniło moje malutkie marzenie Szczęśliwy Wchodzę bowiem do domu mojego nowego ucznia Marcina, a tu kto mnie wita? Wielki, śliczny, cudowany, włochaty i ,,uśmiechnięty" Golden Retriever SerceSerceSerce Taki biały Uśmiech Zadbany bardzo z ładną, puszystą i mięciutką sierścią. Zawsze o takim marzyłam, zawsze! To są najpiękniejsze zwierzaki pod słońcem (obok osiołków Szczęśliwy)

No rozpłynęłam się po prostu! Zawsze jak widzę takie na ulicy czy w parku to mam ochotę wygłaskać, ale ludzie sobie tego nie życzą, więc zawsze musiałąm się obejść smakiem, a dzisiaj sobie mogłam na legalu wygłaskać Jaspera. Jest po prostu przecudowny, kocham go Serce Niec chciał mi dać wyjść, bo to oczywiście takie przyklejki, które się łaszą. Już zapowiedziałam uczniowi i jego Mamie, że chyba będą musieli do każdej mojej wizyty doliczać oczywiście nieodpłatne pół godziny na moje głaskanie psa Szczęśliwy bo się nie umiem powstrzymać. No uwielbiam takie Serce

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
12-23-2012 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 12-23-2012 07:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS