Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1512
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Jusztyśka, gratulacje Serce Jejku, zazdroszczę strasznie. Ja mam już chyba za bardzo rozwinięty instynkt macierzyński, bo też już bym chciała dzidziusia! Zdrówka dla Was wszystkich Uśmiech (Dla Tatusia też, bo z reguły przy takich życzeniach się zapomina o Tatusiu Duży uśmiech)

A tak pozostając w klimacie świątecznym, ależ się uśmiałam Szczęśliwy Mój mężczyzna wybrał się niedawno na poszukiwanie prezentu dla mnie z kuzynką, kobietą po 30. Najpierw chciał mi kupić jakąś sukienkę, albo jakąś bluzeczkę, ale kuzynka go przegadała i w końcu mężczyzna kupił mi... komplet bielizny i koszulkę nocną - nie, żeby jakieś bardzo fikuśne, ale bynajmniej też nie babcine majtasy po pachy - ładne, takie eleganckie wszystko dość. Po czym wręcza mi to dzisiaj z twarzą koloru kredy, a gdy ja(lekko oniemiała oglądam prezent) on mówi: No i jak?! No mówże... Twoi rodzice mnie zabiją? Szczęśliwy SzczęśliwySzczęśliwy Dałem się Sylwii przekonać, a później pomyślałam, że mogłem Ci jednak kupić tę sukienkę. Na co ja - wredota niecna "zabić to Cię pewnie nie zabiją, ale zapytają czy nie powinno być na odwrót: najpierw ślub, później bielizna na noc poślubną" SzczęśliwySzczęśliwy Biedak jeszcze przed moim wyjściem mówił: Daj znać czy mam do was jeszcze wstęp czy nie Szczęśliwy A moi oczywiście ledwo dojrzeli torebkę z prezentem, to od razu: pochwal się co Ci kupił i Mama dawaj sama zagląda do torebki. I wtedy następuje poniższy dialog:

Mama: Śliczne ten komplet i koszula też, ale to nie powinien się najpierw oświadczyć? Duży uśmiech
Mój Tato: A nie za duża ta koszula?:
Mama: Ty byś chciał jeszcze krótszą ?? Szczęśliwy Mógł Ci kupić cieplejsze, jakieś pantalony, bo Ty ciągle chora jesteś SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy No po prostu ubaw po pachy.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-27-2012 12:03 AM przez nemezis871.)
12-27-2012 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 12-27-2012 12:02 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS