Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1523
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Tak dosłownie to mnie boli całe ramię, bo pani doktor chyba przesadziła z dawką tym razem i mam teraz bułę na ramieniu, że bicepsem mogłabym rywalizować ze Schwarzennegerem w jego najlepszym czasie, a na dodatek nowa pani pielęgniarka mi robiła zastrzyk i tym bardziej boli. Ale jeszcze bardziej wkurza mnie NFZ ZłyZłyZłyZły

Szczepię się dwiema szczepionkami: Allergovitem - miesznka na trawy i zboża, do tej pory była dośc droga, bo kosztowała około 120 zł, jak się dobrze poszukało apteki, albo trafiło na ,,happy hours" to można bylo dostać za stówkę. Druga szczepionka Phostal - na alternaria czyl pleśnie była nieco tansza, ale też około 70 zł. Każdą z nich wykupuję średnio co 4-5 miesięcy, czasem nawet co 3 i pół, no więc łatwo zliczyć, że nie wychodzi tego mało. Ostatnio wykupowałam Phostal i byłam bardzo miło zaskoczona, bo Pani mi policzyła 3,50 Zdziwko przyznacie, że 3,50 a 60 albo 70 to jest duża różnica, ale oczywisćie zaraz skończył się dla odmiany także Allergovit. Pytam dzisiaj w aptece, a farmaceutka mi mówi, 174 zł, w tym 100 zł zaliczki ZłyZłyZłyZłyZły
To co jeden potaniał, to drugi podrożał. Bo kurna za długo bym się cieszyła, że zaoszczędzę aż 70 zł, nie? ZłyZłyZły Zlazłam pól miasta, bo miałam nadzieję, że może chociaż gdzieś będą mieli trochę taniej, za jakieś 150 chociaż - a gdzie tam, wszędzie tylko drożej, najtaniej 170 zł Zły

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2013 01:18 PM przez nemezis871.)
01-03-2013 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 01-03-2013 01:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS