Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1557
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Wkurza/ją mnie:

- HM, w którym prawo jest mniej ważne od widzimisię kierownika. Właśnie stracili klienta i szykuje im się skarga do inspekcji handowej i rzecznika praw konsumenta

- Kierowcy, którzy są chamowaci. Pod SCC wskoczyłąm od razu do autobusu, b podjechał, kiedy tylko podeszłam na przystanek, to ten zamiast mi powiedzieć: koniec trasy, a jeszcze mu pokazywałam bilet, to nie powie, a za pół minuty się drze, że koniec, ma postój, że wysiadać, że cytat: kolejna... k.... niepełnosprawna, nie umie czytać, a później jęczy, że bilet oskasowany".
Wkurzyłam się tak, że się wydarłam tak, że się dziwię, że mnie nie słyszeli w samej tej galerii handlowej. Czytać do diabła umiem, ale nie zdążyłam, bo od razu podjechał, skąd mam wiedzieć, że on tam sobie postój robi, pierwszy raz w życiu wsiadałam w autobus pod SCC, a jak pokazuję kretynowi bilet i wchodzę drzwiami obok kierowcy, to mógł się odezwać te 5 sekund wcześniej, a nie później drzeć papę. Jeszcze od niepełnosprawnych wyzywa... bardzo cholera kulturalne wobec osób, które faktycznie są niepełnosprawne i wobec kobiety. I jeszcze ma pretensje, znowu cytat ,,to później my jesteśmy te chamy niedouczone z podstawówek" Ja raczej nikogo nie oceniam po tym jaką szkołe ukończył, ale po tym jak się odzywa do kobiet, to już tak.

- To, że na moim cholernym osiedlu nie ma jak i gdzie czegokolwiek wydrukować, nawet w biliotece mieli zdechłą drukarkę O matko

- Ale już najbardziej nienawidzę i wkurzają mnie pogrzeby w rodzinie. Jasna cholera, dopiero co niecały miesiąc temu zmarła moja Babcia, to teraz jej bratenek. Pradziadki się pewnie w grobie obracają, że zaraz za najmłodszą córką poszedł prawie najmłodszy wnuk. A chlerka nie zdziwię się, tfu, tfu, tfu... jak w niedługim czasie będzie kolejny, bo kolejny wujek w złym stanie. Jezu, jak ja nienawidzę pogrzebów. A już zwlaszcza w zimę, nigdy nie byłam na pogrzebie, który nie był w listopadzie, grudniu lub styczniu i zawsze wracam chora.

- Aaa, zapomniałam, że Inpost też mnie wkurza. O ile w ogóle wskazany adres nie jest adresem widmo (bo na drzwiach jest logo inpost), to w ogole nie da się do nich dostać. Domofon głuchy, w ogole nie działa. Nie będę pzecież stała pół godziny, by się przekonać czy dalej tam działają, czy tylko nie zdjęli nalepki.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2013 08:44 PM przez nemezis871.)
01-10-2013 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 01-10-2013 08:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS