Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1562
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
No to możecie mi powiedzieć, dlaczego na kilku innych forach prawnych znalazłam wyjaśnienia, że sformułowania typu: podstawą zwrotu jest paragon są bezprawne?

A poza tym i tak najbardziej w tym momencie chodzi mi o to jak mnie po prostu zlali. Najpierw tłumaczenie, że oni już zamknęli rok 2012 - to jest w ogóle paranoja, na to wygląda, że kupowanie czegoś w grudniu mija się z celem, bo z ewentualną wymianą i tak nie zdążysz, tak? To PO CO? piszą, że ma się 28 dni, skoro później mi mówią, że jest za późno? Przyszłam po 21 dniach, zmieściłam się w czasie.

Po drugie: pani zastępczyni kierownika zupełnie mnie zignorowała i nawet nie raczyła wysłuchać tego co chcę powiedzieć, bo jej już kasjerksa powiedziała o co chodzi. Za przeproszeniem rypie mnie to, poza tym słyszałam co jej powiedziała kasjerka i nie przedstawiła jej całej sprawy dokładnie, a ona ma obowiązek mnie wysłuchać, a nie olewać, bo ona już wie o co chodzi

Po trzecie, to co mnie najbardziej wkurzyło: ten sklep różni się kierownikiem głównym. To nie jest żadne wyjaśnienie. Kierownik główny nie stanowi prawa w tym kraju i jeśli ktoś mnie tootalnie olewa, to nie będę tego tolerować, nawet jeśli mój mail ma się odbić echem, to i tak go napiszę.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
01-11-2013 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 01-11-2013 08:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS