Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Agnieszka Offline
Est modus in rebus
*****

Liczba postów: 1,058
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #1591
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Niektórzy ludzie mają tupet... O matko
Swego czasu wspominałam o Niemce, która przysłała mi offa tj. kartkę pokrytą papierem pakowym na, którym była wiadomość dla mnie. Papier dało się łatwo usunąć i można było bez problemu odczytać poprzednią wiadomość, jak i adresy nadawcy i odbiorcy...O matko Skontaktowałam się z supportem załączając stosowne zdjęcia. Ana obiecała zająć się sprawą i prosiła by tego czegoś nie rejestrować... Była ze mną w kontakcie i za to jak "poprowadziła" sprawę daję jej duży plus. No i w końcu dziś napisała do mnie Niemka... Kobieta dalej nie czuje się źle z tym, co wysłała, bo jedyne, co mogłam przeczytać to: "I want to let you know that I always be careful with my cards and take effort to them..." O matko W drugim zdaniu znów, że skoro jednak powinna wysłać mi kartkę jeszcze raz to potrzebuje mój adres, bo już go nie ma... I tyle z jej strony... O matko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-23-2013 06:53 PM przez Agnieszka.)
01-23-2013 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Agnieszka - 01-23-2013 06:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS