Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1595
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Bartku, ja sądzę, że mogli nie chcieć kłopotów, bo sądzę, że mogłabym im ich narobić, nawet nie ze względu na to, że nie chcieli mi wymienić towaru, no bo tak jak zauważyłeś, to nie był towar wadliwy, żeby musieli to zrobić (tak już to zrozumiałam), ale właśnie dlatego, że pani ekspedientka mnie na początku OKŁAMAŁA, że z powodu zamknięcia 2012 roku już mi nie mogą wymienić towaru, a po drugie pani kierownik nie chciała mnie nawet wysłuchać, zachowanie takie jest nie fair w stosunku do klienta, zwłaszcza zbywanie go kłamliwymi bzdurami o zamknięciu 2012 roku, więc gdyby wyszło na jaw, że panie ekspedientki w H&M-ie w tak bezczelny sposób zbywają klientów, a panie kierownik w ogóle nie chcą ich słuchać, to pewnie bym im się opinia trochę sypnęła. Chociaż odrobinkę, chyba nie potrzebują tego smrodu. Lepiej już wymienić, a nawet zyskać tak?

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
01-25-2013 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 01-25-2013 11:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS