Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #1614
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(02-02-2013 02:43 PM)nemezis871 napisał(a):  Kurdę.... ale głupia sytuacja. W sumie to już od dawna poprawiam coś, powiedzmy, że w ramach wolontariatu/ charytatywnie/ dobrej woli czy dobrego uczynku, nazwijcie jak chcecie. Nie zajmuje mi to wiele czasu i kłopotliwe nie jest, a i też nie tak, żebym musiała na to co tydzien czas poświęcać. Robiłam to za darmo, nawet nie myśląc o żadnej zapłacie, bo już bardziej czasochłonne rzeczy robiłam za free, jedynie chciałam się teraz uśmiechnąć, że w ramach podziękowania poproszę o pocztówkę z Izraela i będziemy kwita, ale nawet nie zdązyłam, bo wraz z kolejną partią materiału dostałam kopertę, no powiedzmy sobie może nie zawrotną, ale też nie małą sumą.

No i jest mi głupio, bo jak pisałam nie robiłam tego dla kasy, a z drugiej strony skoro już ktoś chciał się odwdzięczyć, to przyznam, że taka kasa to mnie bardzo ratuje, bo musiałabym za taką samą póltorej miesiąca dawać korki Marcinowi, albo ze trzy tygodniu dwóm osobom..., a nie powiem też ile tekstów musiałabym dla szefowej napisać, nawet tych lepiej płatnych....

No i mam dylemata, bo w sumie to jest to stanowczo za dużo, jak za taką pracę jeśli już w ogole ma to być jakieś wynagrodzenie... a z drugiej strony ktoś się mozę poczuć urażony jak bym chciała oddać (problem w tym, że materiały tym razem przyniósł mi Tato w teczce i o kopercie nawet nie wiedział, bo gdybym ja sama to odbierała, to od razu bym na to zwrocila uwagę i rozwiązała sprawę..

Nie wiem, może przy oddawaniu materiałów powiem, że dziękuję, ale poprawiam to nie po to, by kasę otrzymywać i, że następnym razem nie przyjmę.

No głupio mi i już Cyklop

myślę,że skoro ktoś zdecydował się Cię nagrodzić to może być niezręcznie zwracać,potraktuj to jako miłą niespodziankęZawstydzony
02-02-2013 03:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 02-02-2013 03:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS