Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #1622
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Właśnie ja mam podobną sytuację jak Pasażerka tylko z byłą uczelnią, której nie skończyłam. Od dwóch lat próbuję odzyskać swoje dokumenty. Uczelnia nie chciała mi ich wydać, dopóki nie zapłacę za pierwszy rok studiów. Zaznaczę, że nawet nie zostałam dopuszczona do egzaminów, bo najzwyczajniej studiowałam tam niecałe 2 tyg, po czym zrezygnowałam. Wiem, że uczelnia robi to bezprawnie ale walka z nimi to jak walka z wiatrakami. Teraz uczelnia zwinęła zabawki i juz nie istnieje, w budynku wieje pustką, a ja zostałam bez świadectwa maturalnego.

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
02-04-2013 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - marmolada - 02-04-2013 07:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS