Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1631
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Wkurza mnie ludzki tupet Zły I rodzina, która o Tobie pamięta tylko wtedy, kiedy Cię potrzebuje. Otóż może najpierw nakreślę rys - historyczny Duży uśmiech Otóż mój Tato ma pewnego kuzyna, dość bliskiego, bo mieli wspólnych dziadków, ale kuzyn mieszka na wsi gdzieś na granicy Małopolski i Świętokrzyskiego, gdzie do pobliskiej wsi przedostajesz się promem przez rzekę. No nic to, ja byłam tam raz i wspominam to niemiło, bo żona i córeczki były bucowate i ani me, ani be, ani kukuryku... Moi byli tam jeszcze jakieś 3 lata później, a od tamtej pory wcale, bo zostali potraktowani no... jak obcy. Kontaktu żadnego przez najmniej 8-9 lat. I tu się zaczyna część właściwa historii.

Wtorek rano, a może nawet poniedziałek, u zachmurzonych dzwoni telefon domowy, odbiera Tato i totalnie zdumiony mówi: O, cześć to Ty! i jakieś pięć minut później: No jasne, niech nas odwiedzi, zapraszamy.

Okazało się, że córeczka kuzyna chce nas odwiedzić. Byłam pewna, że to ta młodsza i dopiero zaczęła tutaj studia. No, co, chce, niech wpada, lubię gości... No ALE!! Ludziom daj palec, a zjedzą Ci dłoń i w ogóle zostawią z Ciebie kosteczki. Okazało się, że to wcale nie ta młodsza, to ta starsza, która już prawie tu studia skonczyła, a że teraz ma problemy z akademikiem/ stancją, to miała zamiar nam się władować z torbami na czas nieokreślony dopóki nie znajdzie miejsca... na to wygląda O matkoO matkoO matko Nosz dajcie spokój zwalać się komuś, kogo się raz w życiu widziało, bo jakaś tam rodzina O matko Nie znoszę czegoś takiego! Niech idzie do hotelu kurna. To naprawdę nie chodzi o to, że żałujemy jedzenia czy coś, mogłaby się przespać nawet ze 2-3 nocki, ale dopóki nie znajdzie miejsca?! No litości... Poza tym, kiedy była była u nas moja Babcia, to mój brat spał na materacu w moim pokoju. Babci można pokój odstąpić, ale jakiejś tam ,,kuzynce" od siedmiu boleści? No kurde....

I tak przy okazji. Agato, nie wiesz może czy mieszkanie, które wynajmowaliśmy z Twoim lubym jest już wynajmowane?

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-07-2013 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 02-07-2013 06:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS