Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Claudya Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 587
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 6
Post: #1652
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ależ mnie zdenerwowała babka od moich praktyk... Dała mi na praktyki książkę żebym sobie obejrzała co tam jest, co mnie interesuje i w ogóle. Po praktykach chciałam ją oddać, bo się zorientowałam że jest nadal u mnie (nie wiem, ja jestem pewna, że położyłam ją na biurko i ją oddałam, ktoś włożył mi ją z powrotem do torebki? Cyklop), ta babka zawsze jak chciałam przyjechać czy cokolwiek innego, kazała informować się przez telefon. No to zadzwoniłam do niej, żeby ją poinformować o tym. Dzwoniłam raz, drugi. Pisałam smsy, potem znów dzwoniłam. Raz pojechałam tam do firmy i nikt mi nie otworzył, więc pojechałam z powrotem do domu, przecież książki pod drzwiami nie zostawię. Cały czas próbowałam się skontaktować, a dziś ona dzwoni sobie po takim długim czasie i mojej mamie (Wykrzyknik) zaczęła mówić że ja sobie trzymam tę książkę, że to, że tamto, że nie oddaję jej i w ogóle. No to ja podeszłam do tego telefonu i jej tłumaczę, że dzwoniłam nie raz, pisałam i zero odpowiedzi. A ona że nie chce ze mną rozmawiać, bo mi nie wierzy i że chce tę książkę u siebie mieć jutro. Ja pojadę jeszcze dzisiaj, ciekawe, czy mi ktoś otworzy... O matko Co za kobieta, po co tam poszłam na praktyki...

Dawny login - viic

[ Profil PC ] [ Favy z PL ] [ Otrzymane z PL ]

Proszę nie odmieniać mojego imienia przez Wołacz Uśmiech Dziękuję Uśmiech
02-11-2013 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Claudya - 02-11-2013 07:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS