Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1661
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Jupppppppi Anioł Przyjeżdza moja przyjaciółka, z którą nie widziałam się 4 lata, jak się ciesze, cieszę, cieszę!!!

Mniej cieszy, a wręcz niepokoi mnie fakt, że pani A. z Progressu coś nie odpisała na dwie moje wiadomości. Mam nadzieję, że po prostu ma urlop i niedługo odpisze, bo kurdę zamówienie jak stało, tak stoi.


Za to już kompletnie dobiła mnie sytuacja taka, że siostra mojego Taty, która opiekuje się moją Babcią (wspomnę tylko, że nie bez powodu, bo przez 50 lat Babcia zajmowała się tylko nią i jej synami) dostała wylewu --> ergo, będę musiała się bardziej zaopiekować Babcią. To mi nie przeszkadza. Opiekowalam się jedną, mogę i drugą. Ale konieczność kontaktu częstszego niż raz na 5 lat z moim porytym kuzynem doprowadza mnie już teraz do rozpaczy. Nie trawię faceta, jest bucem, egoistą i potrafi o własnej Babci, która przez blisko 30 lat sama jadła suche ziemniaki by wnusiu jadł kotleciki, powiedzieć: a na co nam taki bezużyteczny śmieć, trzeba ją wyrzucić ZłyZłyZłyZły - nienawidzę go, autentycznie. Jak będę musiała z nim przebywać przez kilka godzin pod jednym dachem (bo oczywiscie idiota nawet by Babci pić nie podał, jego rozumowanie jest pewnie takie, że im szybciej umrze, tym szybciej będzie spokój), to ktoś padnie trupem. Obawiam się, że ja, bo jak odezwę gębę, to się po chwili wkomponuję w ścianę. Jeeeju, już mnie padaczka bierze na samą myśl o nim.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-18-2013 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 02-18-2013 01:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS