Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #1693
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(02-27-2013 02:01 PM)bonifacy napisał(a):  
(02-26-2013 01:27 PM)stalowamagnolia napisał(a):  Mnie wpienia pewna sąsiadka, która aż za nadto lubi wiedzieć co się dzieje w cudzych domach jakby własnego życia nie miała Zły Jak się na nią trafi to tak wypytuje, drąży temat, że jak mało kiedy mam ochotę puścić wiązankę brzydkich wyrazów. Dzisiaj o mały włos nie wtarabaniła mi się do mieszkania chcąc mi zrobić przesłuchanie (naszła ją ochota na rozmowy a ze mną tak przyjemnie się rozmawia Ściana ), bo wg niej dawno mnie nie widziałaZły

To może jej powiedz, że Cię to wkurza. Tylko na spokojnie Uśmiech

Żeby to było takie proste. Jak mówiłam delikatnie to nie docierało a jak powiedziałam trochę mocniej, ale kulturalnie to jeden wielki foch i obraza majestatu a później zdziwienie, że nie przepraszam za swoje zachowanie. Wczoraj chciała mi wleźć na głowę w ramach moich przeprosin. Taaa jasne Podejrzany

otrzymanePL
favyPL
02-27-2013 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 02-27-2013 04:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS