Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #1702
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(03-02-2013 10:06 PM)nemezis871 napisał(a):  
Cytat:Uwaga Uwaga Wkurza mnie to,że potrzebuje tekstu do zilustrowania (oczywiście za zgodą autora),więc jeśli ktoś tworzy "do szuflady" to niech da znać,tutaj lub na PW
a cieszy mnie fakt,że wiosna nadchodzi


Pro, mialabym coś, ale muszę to dokonczyć, do kiedy to masz zrobić? Miałabym motywację do tego, by dokonczyć, a Ty nie lada wyzwanie, bo to opowiadanie fantasy, w której to ludzkość ocalała z plag kryje się wieży, przy czym każdy poziom to jakby osobny mikroświat - na samym dole mieszkają wieśniacy, na pierwszym piętrze mieszczuchy, na drugim kapłani, a trzecie piętro zakazane - piętro bóstw, każde piętro ma swoj magiczny nieboskłon, rzeczkę, jezioro, a nawet niebo. Poza wieżą jest oczywiście prawdziwy świat... a raczej puszcza skrywająca pewne tajemnice. Jeśli chcesz, to Ci to podeślę.

Laura - to bym mogła podjąć w wakacje np,więc się nie śpiesz aż takNinja na teraz szukam czegoś prostszego,krótkiego opowiadania albo zbioru (nawet kilku) wierszy. Motyw przewodni kolorystyczny,który wylosowałam to "imbirowe pola",więc musze sie go trzymać w tym zadaniuHuh
Dawid - wszystko jedno,ale nie bardzo skomplikowaneNinja
03-03-2013 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 03-03-2013 08:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS