Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1713
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Agata, jak się przekonają, że się na tym znasz, to Cię tam zatrudnią Uśmiech

Apropos staży - wkurza mnie to, że moja koleżanka, druga ze stażystek ledwo zaczęła pracę, a po 3 - słownie: trzech! (bo dzisiaj jest dopiero tydzien, od kiedy pracujemy) dniach już jest chora... co oznacza, że ja sama wszystko robię. Zresztą widać, że jej się nie chce nic robić i nawet jak jeszcze była we wtorek, to nawet jej się nie chciało klikać, kiedyu wyszukiwałyśmy fotek, które miały być wykorzystanev do nowej strony naszej firmy.... Coś czuję, że przy jej podejściu będę miała zapiernicz O matko

A jeszcze bardziej denerwuje mnie palant, dla którego pisałam e-booka o handlu, cieszyłam się, bo miałam za niego fajnie zarobić. Jełop, chyba doszedł do wniosku, że ta kasa to za dużo i teraz próbuje na szefowiej wymóc nawet 70% zniżkę. Jasne, za darmo mu oddamy, bo jemu się nie podoba jedno, drugie czy trzecie zdanie i będzie mi jeszcze mówił, że filolog ze mnie jak z kaczej d.... trąbka. Zły

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
03-07-2013 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 03-07-2013 05:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS