Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
anka79 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #1776
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
wkurzyła mnie dziś kartka z tagu castle z oficjalnego forum. Prosiłam i w poście i potem w U2U żeby kartka była czysta w kopercie. Dostałam zapisaną bez koperty, cała powyginaną na rogach i wyprężoną jakby ktoś ją zwijał w rulonik. Nie wiem jaki zamek przedstawia, bo w miejscu opisu jest pieczątka nadawczyni z Pandą i hasłem "Shooting life, record life".....pasuje jak pięść do nosa O matko
Ciąg dalszy o tej kartce:
odpadł mi jeden znaczek i przy próbie odklejenia drugiego okazało się, że "pocztówka" to tak naprawdę zdjęcie z naklejoną z tyłu białą kartką robiącą za "pocztówkowy tył". To teraz już wiadomo po co były te stempelki i ozdobniki.....to już któryś syf wysłany z Chin. Najgorsze, że to z tagu. Nie rozumiem tego....jeśli nie mam kartki pasującej do tagu to w nim nie taguję i tyle...

Otrzymane z Polski II Favy PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-19-2013 06:52 PM przez anka79.)
03-19-2013 03:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anka79 - 03-19-2013 03:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS