Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #1798
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(03-22-2013 10:01 PM)nemezis871 napisał(a):  Wkurza mnie jak diabli druga ze stażystek, napracowała się trzy dni, jest na chorobowym trzeci tydzień, a jeszcze kolejny tydzień będzie. A szef, który jest despotą, później na mnie krzywo patrzy, bo przez laskę mamy trochę zawiązane ręce, bo nie będą przecież przeprowadzać różnych szkoleń tylko dla mnie.ZłyZłyZłyZłyZły Jasne, niech od razu przełoży zwolnienie na 6 miesięcy, bo się będzie chrzanić z tygodnia na tydzień wydzwaniać, że znowu nie przyjdzie. Bo przyjamnie jest mi robić robotę za dwie.

W ogóle prezesa też nie znoszę. W środku tygodnia ja i mój przełożony dokonywaliśmy korekty/przeróbki materiałów firmowych. Ja robiłam korektę 170 stronicowego tekstu technicznego z całą masą literówek, powtórzeń itd, a on się dowalił do JEDNEJ, jedynej literówki w moim sprawozdaniu dziennym (to też mnie wkurza, co za policyjna firma). Nie mówiac o tym, że mój przełożony zrobił mu totalną przeróbkę czegoś w rodzaju folderu reklamowego (a zna się na marketingu, naprawdę), a prezesunio stwierdził, że to są za duże zmiany, a on nie ma czasu tego czytać, następnie kazał mi poprawić literówki i inne takie pierdółki po czym mi też powiedział, że nie ma czasu tego czytać, bo to też są za duże zmiany ( tak, z 16 stron zrobiło się 15 to straaaaszne zmiany) wiec generalnie robię coś na darmo, albo jak robię coś przydatnego, to mu się nie podoba. Nie trawię faceta. Pracuje tam miesiąc, a już mi się ciśnienie na jego widok podnosi. W ogóle ta robota jest beznadziejna, nie mamy pożądnie zrobionej strony internetowej (firma, która sprzedaje systemy infromatyczne, chyba powinna ją mieć), porządnych materiałów reklamowych, warunków do pracy (mieliśmy mieć nowe pomieszczenie, ale na to wygląda, że będę pracować cały czas sali narad będącej jednocześnie ,,stołówką"), przeszkolenia, programu do rejestracji danych i drugiej stażystki, a facet mi każe dzwonić do klientów, bo mu coś do łba strzeliło,. Najchętniej bym zrezygnowała z tej głupiej roboty, gdyby nier to, że stracę wtedy ubezpieczenie zdrowotne.

o nie,najgorzej jak pracuje się za darmo a i tak ktoś tego nie doceniaO matko,ja bym się chciała załapać na jakiś staż w wakacje,ale narazie mam tak dużo do zrobienia,że nie mam czasu przygotować czegokolwiek O matko Nemezis,jak Ty szukasz stażu? w necie?
03-23-2013 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 03-23-2013 01:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS