Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1822
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Mój szefu mi już dzisiaj zaproponował zatrudnienie w firmie w po stażu, a ja nie wiem czy mnie to cieszy czy nie Szczęśliwy Jak już wspominałam chłopa nie lubię i jak się mnie zapytał czy jest coś co mi się w firmie nie podoba i czy mam jakieś sugestie, to aż mi się na usta cisnęło, by powiedzieć, że prezes mi się nie podoba Szczęśliwy Generalnie nie lubię tej roboty, (chociaż ludzi tak), ale mówił, że zarabiałabym dużo więcej niż na stażu (mam nadzieję, że według niego dużo więcej to nie jest 400 zł, bo jeśli tak,to wciąż będzie to śmieszna kasa Szczęśliwy) i, że mogłabym zacząć pracę na innym stanowisku, bo mam taką możliwość. Może spróbuje w dziale konsultantek, bo na informatyka się przecież nie douczę, a jak by mu się zachciało zwolnić sekretarkę (bo on ma odpały różne....) to mu powiem, że się nie zgadzam, nie będę komuś zajmować miejsca pracy, bo dziołcha też go potrzebuje (nie mówiac o tym, że jak bym miała być jego osobistą asystentką, to by mnie rozniosło i ktoś by tego nie przeżył). W ogóle to jest jakieś głupie, bo ja mu ostatnio powiedziałam, że mnie stresuje i denerwuje kręcąc mi się po pokoju, gdy dzwonię (co było nieco bezczelne), a on od tamtej pory traktuje mnie tak jakbym nagle zaczęła super pracować.... Dziwny człek, a jak się starałam, to mnie ochrzaniał. Może jego trzeba olewać? Duży uśmiech Taki sposób na awans? Duży uśmiech Generalnie typa nie lubię -marudny typ i chyba rozwodnik - wszystko tłumaczy Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2013 07:17 PM przez nemezis871.)
04-03-2013 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 04-03-2013 07:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS