Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1834
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ja tam dentystów nie znosiłam do tej pory i wciąz nie przepadam za nimi, ale ta do której chodzę teraz jest w porządku, naprawdęc zwraca uwagę na to, by pacjenta nie bolało. Psika znieczulaczem w płynie, a jak mimo wszystko boli to tak kombinuje, bym pacjent nie cierpiał. Dzięki niej przestałam się panicznie bać dentystów.

Totalnie rozśmieszyła mnie moja Mama. Ona panicznie boi się latać (ma lęk wysokości, wiec sądzi, że w samolocie to by umarła ze strachu) i jak jej przed chwilą powiedziałam, że jej córcia leci do Rzymu ( koleżanka wypatrzyła tanie przeloty, wiec chyba się skusimy, a jak nie Rzym to Neapol bądź Bergamo tudzież Bergen) i że już powoli wybieramy dogodny termin it, mało mnie nie zabiła spojrzeniem i mówi:

Przykuję Cię do kaloryfera, a nie puszczę Cię żadnym samolotem SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy

Hahaa, nic by mnie nie zdziwiło Duży uśmiech jak usłyszała, że idziemy z tą samą kumpelą na lodowisko - zamarznięty staw to mi naprawdę skuła razem łyżwy i powiedziała, że połknie ten klucz, ale nie chce bym się utopiła Szczęśliwy Dopiero jak jej kumpela powiedziała, że tam nawetv w lato wody jest po pas, to odpuściła Szczęśliwy Moja Mama jest przezabawna czasem Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
04-07-2013 08:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 04-07-2013 08:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS