Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #1836
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
dogódź Pasażerce, czyli jak za dużo opcji mnie przerasta.

dostałam ostatnio ofertę pracy w organizacji sportowej. z perspektywą wyjazdów terenowych po całej Polsce, czyli coś idealnego dla takiego włóczykija jak ja. i do tego na etat, więc niemalże można powiedzieć, że złapałam pana Boga za nogi. minimalna krajowa, bo minimalna, ale od czegoś trzeba zacząć. ale z drugiej strony to oznacza zobowiązanie na dłuższy czas i nici z moich miesięcznych wakacji na Kaukazie, bo tyle wolnego, nawet i bezpłatnego, to pewnie nie dostanę. no ale.
i teraz trafiła mi się kolejna oferta pracy, tym razem na zlecenie i totalnie odmóżdżająca praca polegająca na siedzeniu na słuchawce i wklepywanie danych osób, które do mnie dzwonią. za to ze stawką 10zł/h z możliwością podwyżki do 20zł/h. przeliczenie pieniędzy na euro, za które mogłabym potem przeżyć na moich wakacjach bardzo długo bez problemu sprawiło, że zaczęłam się i nad tym zastanawiać.
słowem i tak źle i tak niedobrze, bo albo będę miała satysfakcję i - zakładając optymistycznie, że rzeczywistość będzie zgodna z obietnicami - fajną pracę albo dupną, ale elastyczną pracę i fajne zarobki. niemalże co godzinę zmieniam zdanie co wybiorę a do jutra muszę się zdecydować. aktualnie skłaniam się jednak ku organizacji sportowej i tego, że będę miała ubezpieczenie i w końcu zarobię coś na moją emeryturę Szczęśliwy

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
04-15-2013 03:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 04-15-2013 03:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS