Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #1961
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Martina, marudzisz, ja już nie pamiętam kiedy ze swoim spędziłam jeden cały dzień. jak ja mam wolne to on jest na Śląsku, jak on ma wolne to ja jadę na zawody gdzieś w Polskę, a kiedy w końcu mam wolne weekendy to on ma tydzień w tydzień studia Zdezorientowany

a tak poza tym przeżyłam rozmowę z Brytyjką. przeżyłam rozmowę telefoniczną. jestem z siebie dumna jak mało kiedy.

do tego zdałam w końcu to cholerne prawo jazdy i jestem przeszczęśliwa, że mam to już za sobą i nie będę musiała wydawać na to połowy mojej pensji. ale miałam po prostu szczęście, trafiłam na egzaminatora, który nie chciał mnie na siłę udupić wożąc po jakichś znanych tylko im podchwytliwych zakamarkach miasta. aż chciałam na koniec faceta uściskać, ale się w ostatnim momencie powstrzymałam Szczęśliwy

i jakby tego było mało udało mi się upolować tanie bilety do Marsylii na koniec czerwca i dostać wolne na ten czas. nie wiem jak ja przeżyję w otoczeniu francuskiego języka, ale dla tego słońca i morza zniosę wszystko Szczęśliwy
i co ważniejsze - nie wiem jak przemycę na pokład samolotu kijki namiotowe, bo o ile ze śledziami rozwiązałam problem w sposób genialny, o tyle dla palików nie mam takiego pomysłu.

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
06-06-2013 12:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 06-06-2013 12:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS