Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Kroke Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 194
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #1981
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(06-18-2013 11:19 AM)pro-et-contra napisał(a):  
(06-17-2013 04:58 PM)Kroke napisał(a):  Boze Drogi, mam jutro egzamin z analizy instrumentalnej, a nie robie NIC, KOMPLETNIE NIC i za nic nie mogę sie do niego zebrać, ani nic nauczyć
LUDZIE ORAGNIJCIE MNIE

w pierwszej chwili myslalam,że grasz na jakimś instrumencieSzczęśliwy,ale to chyba coś związanego z naukami ścisłymi ? Jak poszło Uśmiech?
hahahahah SzczęśliwySzczęśliwy niee, nie gram. Studiuję analityke medyczną, a analiza instrumentalna wiąże się z analizą substancji chemicznych różnymi metodami chromatograficznymi, optycznymi czy elektrochemicznymi Cyklop ohh ale mi poprawiłaś humor xDD
Jakoś poszło, 2 pytania powtórzyły się z zeszłych lat, to bardzo dobrze, bo z jednego działu znałam odpowiedzi tylko na pytania, które miałam i nic poza tym xDDD
całe szczęścia juz koniec egzaminów, no chyba, ze tego nie zdam

Profil PC
favs Polska & most wanted
wymiana
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-18-2013 01:53 PM przez Kroke.)
06-18-2013 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Kroke - 06-18-2013 01:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS