Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #2003
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ja pracuję w branży IT i u nas są ciągle przyjęcia Cyklop Teraz poszukują m.in. testera oprogramowania. Ogólnie mówiąc mój szef sporo osób zatrudnia i prowadzi ciągłą rektutację. Jak uznaje, że ktoś mu się przyda to przyjmuje... czasem zwalniając kogoś pracującego, kto mu mocno podpadnie Cyklop (ponoć). Denerwuje mnie moja koleżanka ze stażu, która o dziwo wciąż pracuje O matko za to cieszy mnie to, że znalazłam naprawdę fajną wycieczkę za 1500 zł na 10 dni po Bałkanach Serce i że stracę na nią tylko 6 dni urlopu, wiec zostanie jeszcze 4, a jak połączę te 4 dni z świętem 15-go sierpnia i weekendem to robi mi się tydzien do wykorzystania z moim Serce Cieszy mnie też to, że moja najlepsza kumpela mna urlop w tym samym czasie i jedziemy najprawdopodobniej razem, tylko, że będziemy polować, bo ta wycieczka jest cykliczna - średnio co 10 dni wyjazdl i im bliżej wyjazdu, tym bardziej obniżają ceny - taka sama za kilka dni byłaby do wzięcia za 1200 Uśmiech Napaliłam się jak szczerbaty na suchary na te Bałkany Serce Barcelona zostaje na weekendowy wypad na wiosnę jak się finansowo odkuję Zawstydzony

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
06-24-2013 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-24-2013 09:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS