Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #2179
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ludzie to mnie jednak nigdy nie przestaną zdumiewać O matko Moje mieszkanie kiedyś zajmowała pewna kobieta, do której wciąz przychodzą listy, to nie do nas, wiec listonosz powiedział, by zostawiać na skrzynce, a on następnego dniaą - zabiera ze soba taka procedura. Ale komuś z parteru to ciągle przeszkadzało i nam wrzucał te listy do skrzynki, jakby nie wiedział, że nie nazywamy się S... Ale dzisiaj to już przeszli samych siebie. Ktoś nam do skrzynki wcisnął listy do byłej lokatorki z mieszkania obok (sąsiad dopiero co się wprowadza i jeszcze nie opróżnił totalnie zapchanej skrzynki) oraz inne śmieci, wiec my się wkurzyliśmy i wystawiliśmy na skrzynkę. A tu jakiś debil na ŚCIANIE - na lamperii pierd.... napis ,,NIE BRUDZIĆ" markerem ZłyZłyZły O matkoO matkoO matko No debil do kwadratu! Wydaje mi się, że dozorca wolałby wyrzucić te 4 papiery i listy ze skrzynki niż zmywać marker z lamperii - robiłam to już i wiem, że nie zejdzie łatwo O matko Sam niszczy wspólne mienie tylko po ty pokazać, jacy to z nas nieprzykładni obywatele O matko Ten ktoś był chyba w MO

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-08-2013 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-08-2013 07:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS