Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #2184
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
a mnie dzis nieziemsko wq narąbany sprzedawca w kiosku( pozniej sie zorientowalam ze jest pod wplywem_).chcialam doladowac bilet okresowy.pan powiedzial ze ok zaraz to zrobimy po chwili podaje mi paragon z potwierdzeniem na inna linie...mowie ze miala byc inna linia...cos kombinuje przy tym bilecie po czym zaczyna wyjezdzac z tekstami ze ja robie wkret,jaja i w ten sposob wyciagam kase...gapi sie na te paragony ja mu daje swoj poprzedni on tam cos sprawdza i do mnie poprosze 62 zl bo jak nie wzywam policje...na co ja mu ze nie zaplace za cos czego nie prosilam...prosze przyspieszyc sprawe bo spozniam sie do pracy on ciagle domaga sie wyjasnien dlaczego do tego robil to bezproblemowo a teraz mi nie wychodzi...a na koniec stwierdza ze go rozsmieszam i napewno nigdzie nie pracuje tylko zajmuje sie wyciaganiem kasy,bo jestem cudzoziemkaDiabeł
musieliśmy z mężem zadzwonić do ZTM okazało się ze ten pracownik nie podlega pod nich i najwyżej możemy zapłacić odebrać paragon i na podstawie tego w BOK zmienić reklamacyjnie numer linii...a tu się okazało ze ten paragon znikł...pan go wywalił do kosza na śmieci a twierdził ze nam oddal...w końcu przyszła jakaś pani co tam w tym kiosku zawsze pracuje i wygrzebała go z koszu ...zapłaciłam, musiałam wziąć sobie w pracy UZ ale nie wiem czy dało by gdzieś zaskarżyć ta sytuacje czy nie...bo stracony czas,nerwy no i czas w pracy....żałuje ze nie wyzwaliśmy policji
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 04:14 PM przez wedmoczka.)
11-12-2013 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - wedmoczka - 11-12-2013 04:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS