Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
aberek25 Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Post: #2192
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Współczuję Wam. Ja jak idę do pracy, to mam być przed czasem, a jeszcze jako kasjerka, to wiadomo, jak na minusie, to się mi odejmuje. Ale także mamy takie dziwne osóbki- u nas pracuje wiele osób, które wiecie, angielskiego nie znają, ale jak przychodzi klient z obcego kraju, to wiecie, pokazują na torbę i pytają jakoś i się dogadają, choć nigdy się nie uczyły. A mamy taką jedną, co się nauczyła mówić :Please, go there. I wskazuje na którąś z nas- a my wiecie, mamy swoich klientów...ona też taka dziwna, że hej...Albo wredni klienci- skąd się tacy ludzie biorą. Bo babeczka nie sprawdziła, ile coś kosztuje i dzwoń po nadzór, bo ona jednak tego nie chce- sory, ja wszystko na czytniku sprawdzam, tym bardziej że narobili ich u nas tyle, że można sprawdzić spokojnie. I zawsze ktoś z wykładania jest na sklepie, także jak się nie wie, to można spytać gdzie ten czytnik. Ehh...
A mnie dziś raduje, że mam dzień wolny od uczelni i od pracy ^^ Tylko weekend mi na nauce zleci, bo już nie było wolnych miejsc w grafiku w pracy, to mam wolne (umowa zlecenie- wybieramy terminy przez neta i zawsze jak jest wolne, to trafiam na czas, kiedy jestem na uczelni...czyli w weekend zamiast do domu, to do pracy).

Nic nie jest wieczne na tym paskudnym świecie, nawet nasze problemy. C. Chaplin
Nie lubię niebieskich znaczków...a kto lubi? :/
do wysłania Otrzymane favy PL
11-21-2013 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - aberek25 - 11-21-2013 11:34 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS