Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #2200
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Pasażerka - współczuję.

Na szczęście to nie 1 jest podłamana.
Od jakiegoś czasu leczę zęby u studentów, ale po dzisiejszym ponad godzinnym warowaniu pod gabinetem to mam wątpliwości czy wracać. Po 40 minutach czekania poszłam do ubikacji, bo już nie mogłam wytrzymać. Jak wróciłam to zajrzałam do gabinetu aby zapytać ile czasu mam czekać. Okazało się, że jak mnie nie było to przyszła moja kolej, ale że "gdzieś sobie poszłam" to wzięli kolejną osobę z kolejki. Powiedziałam gdzie byłam, bo po 40 minutach czekania nie dało się wytrzymać to usłyszałam, że to "nie jest prywatny gabinet, gdzie wchodzi się o umówionej godzinie, ale tutaj uczą się studenci, więc zdarzają się obsuwy. Ale za 10 minut ktoś powinien skończyć" Byłam wściekła, ale krzyczeć z tego powodu nie będę. Po 20 minutach nie wytrzymałam i poszłam, bo mnie już krew zalewała. Wychodzi na to, że czeka mnie wizyta w przychodni.

otrzymanePL
favyPL
11-22-2013 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 11-22-2013 07:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS