Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
aberek25 Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Post: #2208
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Basia, u mnie jest tak samo, i to nie tylko u dentysty, ale u każdego lekarza. Przychodzą wcześniej (sama też tak robię), bo mimo zapisów na godziny i tak kolejka jest "kto pierwszy, ten lepszy", a te zapisy na godziny to można...w każdym razie tych zapisów w ogóle się nie przestrzega (normalnie jak w dziekanacie....O matko). Co do zębów, ja ze względu na to, że miałam nosić (i przez jakiś czas na górnej szczęce nosiłam) aparat, nie mam dwóch czwórek na górze i jednej na dole, także brak uzębienia nie jest mi obcy. W ogóle jak myślę o lekarzach, dentystach, to nic dobrego na myśli nie mam. Na szczęście o zęby dbam i nie mam zbyt wielu problemów. Ale za to ósemki już mamPodejrzany. W ogóle na polską służbę zdrowia można wiele mówić, ale raczej nic dobrego- czy to prywatnie, gdzie lekarzom (czy to dentystom czy jakimś innym) tylko na kasie zależy, czy to publicznie, gdzie nikt nic nie zrobi, bo nie dostają za to kasy, albo chcą "prezenty". Chory systemO matko

Nic nie jest wieczne na tym paskudnym świecie, nawet nasze problemy. C. Chaplin
Nie lubię niebieskich znaczków...a kto lubi? :/
do wysłania Otrzymane favy PL
11-24-2013 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - aberek25 - 11-24-2013 02:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS