Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #2223
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(11-25-2013 10:53 AM)Basia napisał(a):  A mnie dziś jakiś ktoś telefonem wkurza. Dzwonił ktoś ze stacjonarnego (patrząc po kierunkowym Warszawa), raz nie słyszałam. Drugi raz dzwonił, gdy rozmawiałam. Spróbowałam oddzwonić na ten numer, niby wybiera na początku, wyświetla się, że dzwoni, ale nie ma sygnału i się samo po kilku sekundach rozłącza.
Nie ma pojęcia co to. Nie znam nikogo z tamtych stron (no, moją kuzynkę, ale to musiałby się stać cud, żeby się odezwała), nie rozdaję swojego numeru, więc nie wiem o co chodzi.

Czytałam coś ostatnio o jakiś telefonach widmach, numery wyglądają jakby dzwoniono ze stacjonarnego. Żeby nie oddzwaniać na takie numery, bo to jacyś wyłudzacze pieniędzy. O to chyba to http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Uwag...omosc.html

Ja nie mam zwyczaju oddwaniania na numery, których nie znam. Wychodzę z założenia, ze jeżeli komuś zależy na tym żeby ze mną skontaktować to sam zadzwoni znowu.

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
11-25-2013 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - marmolada - 11-25-2013 08:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS