Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #2225
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
No, nie Zły Wkurzyłam się! Ja mam jakiegoś cholernego pecha do telefonów od blisko połowy roku! Chłopak mi odstąpił telefon, który dostał na umowę - taką zwykłą Nokię X2, działała blisko 2 lata bez problemu, bo też nie przeciążałam jej specjalnie: tyle co zadzwonić, napisać i posłuchać muzyki. Aż tu koło maja przestał mi wysyłać smsy, myślałam, że to coś z telefonem, więc chłopak dał mi inny swój telefon stary - to samo. Poszłam do plusa okazało się, że to przez to, że telefony są z T-Mobile a karta z plusa i mają niekompatybilne centra wiadomości wpisane. No to sobie spisałam jak mam zaznaczyć te centrum, które trzeba - zmieniłąm, za tydzien znowu się zmieniło. Na Nokii ciągle automatycznie zmieniało na centrum wiadomości z T-Mobile, a ten Soniak to już kompletnie głupiał, jak już mu zmieniłam centrum to w ogole nic nie posyłał.

No to brat się zlitował, oddał mi jakąś X-perię (mój brat naprawia telefony, ma kilka telefonów w zapasie). Ucieszyłam się, że w koncu po kilku miesiącach mogę wysyłać smsy, to z kolei dzisiaj jeszcze lepszy numer z tą Xperią wylazł. Muzyki nie odtwarza przez słuchawki (dotąd tego nie zuważyłam, bo sluchałam na mp3 muzyki, ale mp3 mi się zrąbała) Zły I to nie jest niestety wina mojego telefonu, ale jak widzę wszystkich z Orange tym razem ZłyZłyZły (bo ten z kolei od jakiegoś abonenta Orange). Już doczytałam w necie, że to bardzo szeroki problem z tym i.. że muszę sobie kupić kompatybile słuchawki do xperii - i to nie wiem czy nie jsakieś blutooth Zły


Cholerka, jak nie mogę słać smsów to słuchać muzyki, po co mi taki telefon jak nie mogę z niego posłuchać muzyki w pracy, przecież nie będzie ze mną połowa firmy słuchać muzyki. Huh

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-25-2013 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-25-2013 09:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS