Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #2228
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
U nas radio w pracy nie ma i teoretycznie nie powinniśmy niczego słuchać, ale szef raczej nie protestuje jak się podczas pracy słucha swojej muzyki. Co mu za różnica czy tworzę bazę danych słuchając czegoś czy nie - w niczym mi to nie przeszkadza, a nawet przeciwnie, bo pozwala się skupiać i się nie denerwować, bo jak mam gadać z tą głupią laską, to wolę słuchać muzyki, niż jej biadolenia jak to jej źle.

Przetestowałam co najmniej kilka par słuchawek, które się walały w domu (moje, Młodego i Bóg wie czyje) i tylko jedna, jedyna para pasowała jednak! Właśnie z jakiegoś starego Sonny Ericsona. W sumie dobrze, że chociaż te, bo dzisiaj zamiast słuchać jęczenia (dlaczego mam taką niską wypłatę, nie starczy nawet na kilka kosmetyków itp. ) mogłam sobie posłuchać muzyki, tylko szkoda, że to ten model słuchawek ze strasznie krótkim kabelkiem. Nie wiem, kto wymyślił słuchawki, w których w lewym uchu kabelek ma może z 5-7 cm O matko ale nawet jak się zawiesi telefon na smyczy na piersi, to i tak nie starczają i musiałam dzisiaj założyć koszulę z kieszonkami prawie przy samej szyi, by móc słuchać muzyki, choć i tak w większości musiałam używać tylko jednej słuchawki z nieco dłuższym kabelkiem Szczęśliwy Ale czego się nie robi, byle nie musieć słuchać co niektórych osób Szczęśliwy

No i cieszę się, że nie muszę kupować żadnych głupich słuchawek blutooth, bo już tak straszyli w necie, że tylko takie będą działać, a takie chyba najtańsze nie są, kupię jakieś tansze kompatybilne z soniakami.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-26-2013 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-26-2013 04:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS