Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
uulaa Offline
Banned

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2012
Post: #35
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Martina napisał(a):ja mam 4 zęby do usunięcia, jeśli cię to pocieszy. powód ten sam. boję się jak cholera i odkładam to w czasie tak mocno jak tylko się da.


Ja jestem świeżo po usunięciu 4 ósemek i powiem tak, górne to bajka, ale dolne to już nie taka bajka. Mimo iż nic nie bolało, to przy dolnych dostałam podwójne znieczulenie i było trochę więcej szarpania, to jednak najbardziej zestresowana byłam tym, że asystentka trzymała moją głowę dosyć mocno, to było najgorsze. Samo wyrywanie wiadomo, nieprzyjemne, ale nie trwało długo, szczególnie przy górnych.

convallaria napisał(a):Też muszę najprawdopodobniej usunąć 2 ósemki (dolne!) Smutny żeby nie zepsuły tego co wyprostował aparat, a nie mam kiedy wybrać się na zrobienie zdjęcia rentgenowskiego.

Ja też 2 wyrwałam po zdjęciu aparatu a dwie dlatego, że władowałam w nie już multum kasy bo ciągle się psuły i psuły, więc wyrwałam i teraz mam spokój Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-19-2012 07:52 PM przez uulaa.)
02-19-2012 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - uulaa - 02-19-2012 07:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS