Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #2460
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Jej! Patrze na maila przed chwilą i widzę email od PP. Informuje mnie że wygrałem nagrodę 2 stopnia w konkursie STAMPSTORY Duży uśmiech Myślę przez chwilę czy to nie fake, ale przypominam sobie, że brałem udział w jakimś konkursie. Sprawdzam stronę i okazuje się, że moja historia jest 4. haha Duży uśmiech
Nagroda ? Teczka z klipsem Poczty Polskiej i folderów filatelistycznych: "455 lat Poczty
Polskiej", „Ludzie kina i teatru”, „Festiwal Przystanek Woodstock 2013”, "Soczi 2014", "Rok
Oskara Kolberga" o wartości 76,99 zł, Plus do tego jakieś foldery-filatelistyczne niespodzianki.
Haha w sumie to 3 pierwsze nagrody to książki xD A znaczki bardziej mi sie przydadzą Język
W każdym bądź razie fajna niespodzianka Oczko Chyba będę częściej brał udział w takich konkursach Cyklop
https://apps.facebook.com/stampstory/

Blog Profil
04-30-2014 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Qidass - 04-30-2014 11:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS