Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #2487
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Nic nam się nie stało.Oprócz straconych nerwów. Auto jest z 1968 roku czyli bardzo stare, a nawaliła jedna, współczesna, nowiutka, prosto ze sklepu rzecz. Wybuchła po prostu. Dobrze, że w takim miejscu. Wracaliśmy ze zlotu, przez takie wioski, jakby to tam się stało, to było by marnie. To się stało w centrum Jasła, więc mój chłop gasił a ja wybiegłam na drogę i łapałam auta, aby dali gaśnice, bo się okazało, że jedna to mało. No cóż, niektóry pomogli (szacunek dla nich, bo jak się upewnili, że jest ok, to odjechali nie chcąc nic za gaśnicę), a inni patrzyli... Przejechaliśmy 120 km a auto zapaliło się ok.15 km od domu. Aż strach myśleć co by było, jakbyśmy je do garażu wstawili i sobie poszli.

Martina brawo! To jest garbusek, a nie beetle jak napisali (różnica z silnikiem).
06-30-2014 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 06-30-2014 04:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS