Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #2645
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
pro-et-contra - pracowałam jakiś czas jako copywriter, a w zasadzie bardziej seo copy, ale niedawno zrezygnowałam, bo sorry, ale postów na fora za jakieś nędzne grosze, to ja nie będę dodawać O matko składam czasem cv na copywritera.

Tak, ,,pracuję'' w antykwariacie w Kato, mogę Ci oczywiście coś sprawdzić.

Dzisiaj mialam tam jakiś dzień świra... naprawdę, tacy ludzie mi przychodzili, że niewiarygodne Zdezorientowany Jeden pan, to naprawdę powinien się znaleźć na oddziale Niezdecydowany i nie mówię tego złośliwie, bo moim zdaniem ma klasyczne objawy schizofrenii, psychoza maniakalna.... wszyscy go obserwują, podbierają mu pocztę, on pracował przy ochronie rządu i teraz go wypytują - jacyś szpiedzy polityczni...Powiem, wam, że czułam się jak bym na nowo czytała/słuchała audiobooka ,,Obłędu'' Krzysztonia, o którym magisterkę pisałam. Znajomi ze stoiska obok mówią, że on tak kilka razy w tygodniu jak znajdzie wolnego słuchacza gada i gada, a rekord to ponoć połtorej godziny O matko

Na szczęście z reguły trafiają mi się sami pozytywni wariaci i w ogóle ludzie czytający książki są super Serce

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2014 08:53 PM przez nemezis871.)
10-11-2014 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 10-11-2014 08:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS