Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #2721
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(06-16-2015 09:25 AM)Pasażerka napisał(a):  dowiedziałam się wczoraj, że w ramach jednego z projektów, przy którym pomagam będę musiała jechać w delegację zagraniczną pod koniec września. zamiast się ucieszyć jestem zła, bo miałam na ten okres zaplanowany urlop i teraz nie dość, że muszę wszystko odkręcać i zmieniać to jeszcze nie bardzo kiedy mam ten urlop wziąć w innym terminie, bo wszyscy w biurze już mają swoje zaklepane a nie możemy się nakładać.

to mogą wysyłać ludzi w delegacje w czasie kiedy są na urlopie? trochę durne Podejrzany nie mogą wysłać kogo innego? no bo jak to teraz...


obecnie wkurza mnie tylko to, że coś mnie gryzie. dosłownie. chyba jakieś robactwo. zasypałam cały pokój proszkiem owadobójczym, przeleciałam łóżko i wykładziny gorącą parą - był spokój kilka dni i znowu wróciło Huh wczoraj znowu zastosowałam proszek i parownicę. ile razy muszę to zrobić żeby to dziadostwo wyzdychało na stałe? nawet nie wiem co to jest i gdzie siedzi, chociaż obstawiam, że w łóżku, bo gryzie mnie tylko w nocy. ale całą, koszmarnie, od stóp do głowy O matko w tym UK jest tyle brudasów, że się wcale nie dziwię, że robactwo można jakieś do domu przynieść. szlag mnie trafia, wszystko mnie swędzi i ciągle się drapię, koszmar.

nudzi mnie moja praca. mam plan w tym roku zmienić ją dość drastycznie, ale najpierw muszę wymienić trochę dokumentów, więc nie prędzej niż październik-listopad... chyba umrę do tego czasu z nudów Podejrzany

ale ogólnie żyje mi się całkiem dobrze! Cyklop

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
06-20-2015 09:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 06-20-2015 09:21 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS